| Модель | 659436593701 |
|---|---|
| Бренд | Paul Rich |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 659436593701 |
| Тип продукту | Годинник |
Paul Rich Frosted Star Dust Black Leather 42 659436593701 to wyjątkowy zegarek męski, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach niesztampowych dodatków. Model wyróżnia się nowoczesnym i dynamicznym stylem, a jego elegancję podkreśla klasyczna kolorystyka. Z czarnym skórzanym paskiem zestawiono kopertę ze stali szlachetnej 316L w takim samym kolorze. Uwagę zwraca tarcza wykonana z niebieskiego awenturynu. Jej czytelność zapewniają złote wskazówki i indeksy pokryte masą luminescencyjną.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password