| Модель | 658860191439 |
|---|---|
| Бренд | Paul Rich |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 658860191439 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Paul Rich Motorsport Frosted Carbon Yellow Rubber Limited Edition 658860191439 powstał w nakładzie 200 sztuk i pochodzi z wyjątkowej edycji limitowanej. Cyferblat z kutego karbonu uzupełniono o datownik dnia miesiąca, chronograf, a także powłokę Super-LumiNova na znacznikach. Japoński mechanizm kwarcowy Seiko VD53 odpowiada za prawidłowe odmierzanie godziny. Zabezpieczenie tarczy stanowi szkło szafirowe. Wodoszczelność oceniono w klasie 5 ATM.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password