| Модель | 656874929550 |
|---|---|
| Бренд | Paul Rich |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 656874929550 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Paul Rich Frosted Baron's Blue 656874929550 utrzymano w srebrno-niebieskiej kolorystyce. Szlifowana tarcza z datownikiem dnia miesiąca posiada wskazówki i indeksy pokryte powłoką luminescencyjną. Wodoszczelność oceniono na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password