| Модель | 656874882718 |
|---|---|
| Бренд | Paul Rich |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 656874882718 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Paul Rich Frosted Noble's Silver 656874882718 zaprojektowano dla osób lubiących klasykę. Czarna, szlifowana tarcza z datownikiem dnia miesiąca i powłoką luminescencyjną została zabezpieczona szkłem mineralnym. Wodoszczelność oceniono na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password