| Модель | PH-W-0301 |
|---|---|
| Бренд | PAUL HEWITT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 466311447001 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Paul Hewitt Chrono PH-W-0301 to połączenie elegancji i funkcjonalności. Zasilany przez solarną baterię Epson VR42B, gwarantuje niezawodność i długotrwałą pracę. Japoński mechanizm zapewnia precyzyjny pomiar czasu, a 4-miesięczna rezerwa chodu daje pewność, że zegarek nigdy Cię nie zawiedzie. Tarcza ze szkiełkiem szafirowym chroni ją przed zarysowaniami, dodając mu wyjątkowego charakteru. Niech ten zegarek stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem na co dzień.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password