| Модель | PC01009 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC01009 — це модель з елегантним, виразним характером, у якій золотий корпус із нержавіючої сталі поєднано зі сталевим браслетом того самого кольору. Чорний циферблат створює сильний контраст із золотою оправою та надає годиннику більш представницький вигляд. Це пропозиція для чоловіків, які шукають просту модель на браслеті, але в більш помітному виконанні. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2405, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password