| Модель | PC01005 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC01005 — це класична модель у сріблястій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Сріблястий циферблат створює з усім годинником цілісне, елегантне поєднання, яке чудово пасує як до повсякденного одягу, так і до більш офіційних образів. Це пропозиція для чоловіків, які шукають простий годинник на браслеті без сильних колірних контрастів. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2405, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password