| Модель | PC01004 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC01004 вирізняється золотим корпусом, золотим браслетом та чорним циферблатом, що надає йому елегантного, більш представницького вигляду. Така кольорова гама чудово поєднується з сорочкою, піджаком та повсякденним одягом, коли годинник має бути помітним елементом образу. Кварцовий механізм Miyota 2035 забезпечує роботу моделі, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 10 ATM дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password