| Модель | PC01000 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC01000 — це класична модель із сріблястим корпусом із нержавіючої сталі, сталевим браслетом та чорним циферблатом. Темний циферблат чітко контрастує зі світлою кольоровою гамою корпусу та браслета, завдяки чому годинник виглядає елегантно, але не надто одноманітно. Це пропозиція для чоловіків, які шукають просту модель на браслеті, що пасує як до повсякденного одягу, так і до сорочки. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password