| Модель | PC00999 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00999 вирізняється сріблястим корпусом, сталевим браслетом та світлим циферблатом, які разом створюють лаконічний, універсальний вигляд. Така кольорова гама чудово підійде чоловікам, які віддають перевагу класичним годинникам із браслетом замість шкіряного ремінця. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 10 ATM дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password