| Модель | PC00998 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00998 — це модель з елегантним, виразним дизайном, у якій золотий корпус із нержавіючої сталі поєднано з чорним шкіряним ремінцем. Чорний циферблат підсилює контраст і робить золотий колір корпусу більш помітним, без надлишку додаткових деталей. Це пропозиція для чоловіків, які шукають класичний годинник з більш виразним візуальним акцентом. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2405, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password