| Модель | PC00994 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00994 вирізняється лаконічним, елегантним дизайном, що базується на срібному корпусі, срібному циферблаті та чорному шкіряному ремінці. Таке поєднання виглядає класично, але завдяки контрасту ремінця не є надто одноманітним. Модель добре підходить чоловікам, які віддають перевагу годинникам із простим дизайном, що легко поєднуються з різними стилями одягу. Кварцовий механізм Miyota 2405 забезпечує роботу годинника, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 10 АТМ дозволяє плавати на поверхні води.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password