| Модель | PC00993 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00993 — це модель з елегантним, але виразним дизайном, у якій золотий корпус із нержавіючої сталі поєднано з чорним шкіряним ремінцем. Чорний циферблат добре гармонує з ремінцем і створює сильний контраст із золотим кольором корпусу, завдяки чому годинник не виглядає надто консервативно. Це пропозиція для чоловіків, які люблять класичні форми, але шукають більш рішуче поєднання кольорів. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password