| Модель | PC00990 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00990 — це класична модель, у якій сріблястий корпус із нержавіючої сталі поєднано з синім шкіряним ремінцем. Синій циферблат утворює з ремінцем цілісне поєднання, а світлий корпус додає годиннику більш елегантного вигляду. Це хороший вибір для чоловіків, які шукають просту модель з яскравішим кольором, але без надмірно спортивного характеру. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password