| Модель | PC00989 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00989 вирізняється лаконічним, чоловічим стилем, що базується на поєднанні сріблястого корпусу, чорного циферблата та чорного шкіряного ремінця. Така кольорова гама є універсальною, але водночас виглядає виразніше, ніж світлі варіанти з тієї ж колекції. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 10 ATM дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password