| Модель | PC00988 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Pacific Classic PC00988 — це класична модель із сріблястим корпусом із нержавіючої сталі та чорним шкіряним ремінцем. Срібний циферблат надає виробу витонченого вигляду, а поєднання світлого корпусу з темним ремінцем добре пасує до повсякденного одягу та більш офіційних образів. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 10 АТМ означає, що з цією моделлю можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password