| Модель | PC00987 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pacific Classic PC00987 вирізняється класичним поєднанням золотого корпусу, золотого браслета та чорного циферблата. Таке поєднання надає моделі елегантного вигляду, але не робить її надмірно вишуканою, тому її легко поєднати як із повсякденним одягом, так і з більш офіційними образами. Темний циферблат розбавляє однорідну золоту кольорову гаму та додає композиції глибини. Кварцовий механізм Miyota 2035 забезпечує роботу моделі, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 3 ATM захищає годинник від дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password