| Модель | PC00986 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pacific Classic PC00986 — це елегантна модель у золотистій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Перламутровий циферблат витончено відбиває світло та надає годиннику більш декоративного характеру, що чудово гармонує з класичним стилем. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password