| Модель | PC00984 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pacific Classic PC00984 — це елегантна модель у золотистій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Білий циферблат надає виробу класичного, лаконічного вигляду та добре контрастує із золотистим відтінком годинника. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password