| Модель | PC00450 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981727476 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific-PC00450 to męski zegarek zachowany w czarnej kolorystyce. Koperta wraz z bransoletą zostały wykonane ze stali szlachetnej i z pewnością będą świetnie wyglądały na twoim nadgarstku. Na giloszowanej tarczy widnieją jasne detale w postaci indeksów godzinowych i analogowych wskazówek. Wyróżniający się na niej czerowny element odpowiada za odmierzanie sekund. Działanie zegarka napędza mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password