| Модель | PC00398 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 26.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981714087 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pacific S Sapphire PC00398 działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Kopertę i bransoletę wykonano ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Srebrną tarczę zdobi szlif słoneczny, a przed uszkodzaniami zabezpieczono ją szkłem szafirowym. Zegarek posiada antyalergiczną powłokę.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password