| Модель | PC00388 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981716760 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pacific S Premium PC00388 działa dzięki mechanizmowi kwarcowemu Miyota 2035. Jego koperta i bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej o srebrnym kolorze. Czarną tarczę chroni szkło mineralne. Zegarek posiada powłokę antyalergiczną.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password