| Модель | PC00371 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981705528 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific-PC00371 to model zegarka dedykowany mężczyznom. Jego ciemna kolorystyka sprawia, że jest produktem klasycznym i eleganckim. Pacific-PC00371 został wyposażony w skórzany pasek z czerwonymi przeszyciami, który świetnie łączy się z kopertą. Na tarczy widnieje datownik dni miesiąca i tygodnia oraz analogowe wskazówki, dzięki którym możemy obserwować upływający czas. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy VJ33B. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password