| Модель | PC00302 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981722488 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific X PC00302 to damski zegarek o złotej kopercie z mosiądzu i złotej, meshowej bransolecie ze stali szlachetnej. Na zabezpieczonej szkłem mineralnym czarnej tarczy umieszczono 12 kryształków w miejscu indeksów. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password