| Модель | PC00299 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981721849 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pacific X PC00299 utrzymano w kolorach srebrna i różowego złota. Kopertę wykonano z mosiądzu i połączono z bransoletą ze stali szlachetnej. Białą tarczę zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Model do pracy napędzany jest przez mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password