| Модель | PC00283 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981717897 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pacific X PC00283 to dodatek, który sprawi, że Twój ubiór będzie elegancki. Urządzenie jest wprowadzane w ruch przez kwarcowy mechanizm. Kryształki oraz giloszowanie ozdabiają białą tarczę. Bransoleta wykonana ze stali szlachetnej została połączona z kopertą wykonaną z mosiądzu z IPS.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password