| Модель | PC00267 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981716999 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pacific X PC00267 to połączenie ponadczasowej kolorystyki z ciekawą funkcjonalnością. Cyferblat w kolorze białym został uzupełniony o datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia, czas dobowy i wskaźnik dzień-noc. Wodoszczelność oszacowano w klasie 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password