| Модель | PC00121 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981714209 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific PC00121 to zegarek, który zachwyca kolorystyką i tarczą z wyróżnionymi poszczególnymi indeksami. Zabezpieczenie cyferbatu wykonano z wysokiej jakości szkła szafirowego, które charakteryzuje niezwykła twardość. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password