| Модель | PC00093 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981704651 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific PC00093 to niezwykle uniwersalna klasyka srebra. Jasna tarcza zawiera kontrastowe indeksy liniowe, co zdecydowanie wpływa na wysoki komfort odczytywania godziny. Wodoszczelność oceniona w klasie 3 ATM, zabezpiecza mechanizm przed przedostaniem się wody np. podczas mycia dłoni.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password