| Модель | PC00081 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981713141 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Pacific-PC00081 to model utrzymany w czarnej kolorystyce, doskonale uzupełni wieczorowe stylizacje. Minimalistyczna, czarna tarcza uzupełniona przez złote indeksy liniowe chroniona jest przez mineralne szkiełko.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password