| Модель | PC00071 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981713431 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Pacific S PC00071 to propozycja dla kobiet lubiących różowozłote dodatki. Odporna na korozję stal szlachetna posłużyła do wykonania koperty i bransolety mesh modelu. Szkło mineralne chroni przed uszkodzeniem analogową tarczę.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password