| Модель | PC00070 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5909978230820 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pacific S PC00070 to dodatek o srebrno-złotej kolorystyce. Do wykonania jego koperty i bransolety mesh użyto stali szlachetnej. Szkło mineralne chroni przed zniszczeniem analogową tarczę modelu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password