| Модель | PC00068 |
|---|---|
| Бренд | PACIFIC |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981717187 |
| Тип продукту | Годинник |
Pacific-PC00068 przyciąga wzrok swoją głęboko granatową barwą tarczy. Umieszczona jest w okrągłej kopercie w kolorze różowego złota, która połączona jest z również granatową bransoletą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password