| Модель | OOO.001-17.CR |
|---|---|
| Бренд | OUT OF ORDER |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 5909978296796 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Out Of Order OOO.001-17.CR pochodzący z linii 143 Cream to model dla osób gustujących w unikatowych i niedających się podrobić zegarkach w stylu vintage. Beżowa tarcza z datownikiem stanowi dopełnienie srebrnej obudowy ze stali, którą specjalnie postarzono technologią OOO®. Komfort noszenia i specyficzny design podkreśla jasny pasek ze skóry Barbour ręcznie i roślinnie garbowanej. Zaletami są: wodoszczelność 100 m, masa Super-Luminova i zakręcany dekiel.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password