| Модель | V247LXGWSG |
|---|---|
| Бренд | OBAKU |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4894041013367 |
| Тип продукту | Годинник |
Obaku Lyng Lille-Gold V247LXGWSG to damski zegarek w kolorze złotym, wykonany ze stali szlachetnej. Do działania napędza go mechanizm kwarcowy Epson VJ20. Jego tarcza z masy perłowej uzupełniona o indeksy liniowe zabezpieczona została przez utwardzone szkiełko mineralne.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password