| Модель | V197GXCWNF1 |
|---|---|
| Бренд | OBAKU |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 20 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894041011417 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password