| Модель | NAPKBS222 |
|---|---|
| Бренд | NAUTICA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 656086106022 |
| Тип продукту | Годинник |
Sportowy zegarek męski Nautica Key Biscayne NAPKBS222 to model, którego srebrny okrągły korpus osadzono na silikonowym niebieskim pasku. Urządzenie posiada czytelną niebieską tarczę z czasem dobowym 24h oraz powłoką luminescencyjną dla ułatwienia odczytu w nocy. Na zakręcanej koronce widnieje symbol żeglarskiej klasy J (J-Class). Wodoszczelność utrzymana jest na poziomie 100 m, co oznacza możliwość pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password