| Модель | NAPBFF106 |
|---|---|
| Бренд | NAUTICA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 656086102604 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek kwarcowy Nautica Chronograph NAPBFF106 to model dla aktywnych mężczyzn. Składa się z koperty wykonanej z niekorodującej stali szlachetnej zamontowanej na stalowej bransolecie w tym samym kolorze oraz niebieskiej tarczy wyposażonej w datownik dni miesiąca, chronograf oraz powłokę luminescencyjną - całość zabezpieczono szkiełkiem mineralnym.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password