| Модель | R8873640021 (R8873640009) |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783027781 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Sfida Chronograph R8873640009 to propozycja męskiego zegarka kwarcowego, który wyposażony został w stalową bransoletę w modnych odcieniach srebra i różowego złota, srebrną obudowę ze stali oraz czarną tarczę schowaną pod szkłem mineralnym. Na cyferblacie znajdują się datownik dni miesiąca oraz subtarcze chronografu i czas dobowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password