| Модель | R8873612061 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783087242 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Traguardo Prisma Edition Chronograph SET R8873612061 to wyjątkowy zestaw dla mężczyzn ceniących zarówno styl, jak i funkcjonalność. Czarna tarcza z subtarczą czasu dobowego, chroniona mineralnym szkłem, harmonijnie współgra z kopertą ze stali szlachetnej, ozdobioną czarnymi elementami. Zegarek posiada bransoletę w srebrnym kolorze oraz zakręcany dekiel i koronkę, co dodatkowo uszczelnia obudowę, oferując wodoszczelność do 100 m – idealną do pływania i nurkowania bez akwalungu. Chronograf oraz powłoka luminescencyjna to dodatkowe funkcje, które ułatwiają korzystanie z zegarka. W zestawie znajdują się trzy dodatkowe gumowe paski w kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym, co umożliwia personalizację stylu w zależności od okazji.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password