| Модель | R8871618016 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8033288983798 |
| Тип продукту | Годинник |
Elegancki zegarek męski Maserati Epoca Chronograph R8871618016 działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy Miyota JS20. Na budowę modelu składają się czarny, uszyty ze skóry cielęcej pasek, koperta z różowozłotej stali szlachetnej oraz biała tarcza zabezpieczona utwardzanym szkłem mineralnym. Na cyferblacie znajdziemy subtarczę czasu dobowego, chronograf oraz wskazówki pokryte powłoką luminescencyjną. Zakręcane koronka i dekiel oraz 100 metrów wodoszczelności chronią wnętrze obudowy podczas pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password