| Модель | R8853118520 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 8033288983859 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeśli cenisz sobie dodatki o subtelnym designie, to zegarek damski Maserati Epoca Maserati-R8853118520 jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Na model składają się koperta oraz bransoleta wykonane ze stali szlachetnej i utrzymane dwóch barwach — srebrnej i różowego złota. Wodoszczelność na poziomie 100 m oznacza, że urządzenie jest odporne na zalanie podczas pływania powierzchniowego. Kwarcowy mechanizm wprawia produkt w ruch,
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password