| Модель | R8853118512 (R8853118502) |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Індикатор дати місяця | віконце дати |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 8033288934790 |
| Тип продукту | Годинник |

Водонепроникність 100 метрів дозволяє плавати на поверхні і пірнати на невеликі глибини без акваланга з годинником на зап'ясті.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Дисплей дати показує поточний день місяця.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password