| Модель | R8851121016 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8033288914754 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Successo R8851121016 to męski model wykonany z najwyższą drobiazgowością. Stalową kopertę połączono z dopasowaną bransoletą, całość utrzymano w srebrnej kolorystyce. Granatową tarczę wyposażono w datownik dni miesiąca, subtarczę z czasem 24-godzinnym, chronograf i tachymetr, ponadto szkiełko mineralne chroni cyferblat przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Zestaw zawiera dodatkową bransoletkę.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password