| Модель | R8851118016 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8033288983774 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Epoca R8851118016 to zegarek dla mężczyzn gustujących w eleganckich dodatkach. Pasek z brązowej skóry łączy się tu z kopertą ze srebrnej stali szlachetnej. Pod szkłem mineralnym znajduje się szlifowana tarcza w kolorze granatowym. Model wyposażono w datownik dni miesiąca oraz wskazówki z powłoką luminescencyjną. Zakręcany dekiel i licząca 100 metrów wodoszczelność chronią mechanizm kwarcowy VJ42 podczas pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password