| Модель | R8851108027 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 20/24 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8033288766889 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Maserati Potenza R8851108027 to męski czasomierz, idealny do noszenia na co dzień. Posiada on granatowy skórzany pasek oraz pokrytą powłoką PVD kopertę w kolorze różowego złota. Czytelną, ciemną tarczę przykryto szkiełkiem mineralnym, dobrze chroniącym zarówno przed ewentualnymi zarysowaniami, jak i obtłuczeniami. Zegarek działa w oparciu o niesłychanie precyzyjny mechanizm kwarcowy. Model Maserati wyposażono dodatkowo w analogowy datownik zlokalizowany przy godzinie 6. Wodoszczelność została ustalona w klasie 100 metrów, co oznacza, że do wnętrza czasomierza nie dostanie się woda w przypadku pływania oraz nurkowania bez akwalungu. Maserati Potenza R8851108027 objęto dwuletnią gwarancją producenta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password