| Модель | R8823118010 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783022397 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Epoca R8823118010 to zegarek przeznaczony dla eleganckiego mężczyzny. Urządzenie składa się z okrągłej koperty oraz stylowej bransolety, do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości stal szlachetną w srebrnym odcieniu. Zieloną tarczę typu open-heart ozdobiono szlifem słonecznym i pokryto szkiełkiem szafirowym dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Co więcej, model działa w oparciu o mechanizm automatyczny NH70A, którego rezerwa chodu wynosi 41 godzin.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password