| Модель | R8823118009 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783022380 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku, który sprawi, że się wyróżnisz? W takim razie zegarek męski Maserati Epoca R8823118009 to propozycja dla Ciebie. Pracę automatycznego mechanizmu NH70A osadzonego na 24 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu można oglądać przez transparentny dekiel. Szafirowe szkiełko chroni tarczę w formie open-herat ozdobioną szlifem słonecznym, który nadaje jej głębi. Urządzenie składa się z bransolety oraz koperty, które powstały ze stali szlachetnej. Produkt jest odporny na zalania podczas pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password