| Модель | XS.3602.NSF |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Карбон |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382630889 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku o niebanalnym designie? W takim razie zegarek męski Luminox Original Navy SEAL 3600 XS.3602.NSF to propozycja dla Ciebie. Ten wojskowy model jest napędzany przez kwarcowy mechanizm Ronda 515 Swiss Made, cechujący się żywotnością do 50 miesięcy oraz funkcją EOL. Dodatkowe uszczelnienie koperty zapewniają zakręcane dekiel i koronka, a obrotowy, dwukierunkowy bezel pozwala na odmierzanie czasu spędzonego pod wodą. Na tarczy o niebieskiej barwie znajduje się datownik dnia miesiąca oraz czasu dobowy. Szafirowe szkiełko umożliwia odczytywanie godziny w pełnym słońcu, ponieważ minimalizuje odbicie światła. Przy indeksach oraz na wskazówkach zostały umieszczone pałeczki trytowe pracujące do 25 lat.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password