| Модель | XS.3581.SIS |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Карбон |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382622747 |
| Тип продукту | Годинник |
Luminox Navy SEAL Chrono 3580 Series XS.3581.SIS to męski zegarek będący obowiązkową pozycją dla każdego, kto pragnie mieć w swojej kolekcji militarne urządzenie o solidnej jakości wykonania i wytrzymałości na ekstremalne warunki. Model wyposażono w przydatne udogodnienia jak: chronograf, datownik, mocno świecący tryt (innowacyjna technologia LLT) oraz szwajcarski mechanizm kwarcowy. Przy produkcji koperty, na której zakręcanym deklu wygrawerowano symbol elitarnych sił specjalnych amerykańskiej marynarki United States Navy SEALs, wykorzystano CARBONOX™ - materiał kompozytowy wykonany z karbonu. Korpus zestawiono z trwałym i wygodnym czarnym paskiem. Tarczę zabezpiecza utwardzone szkło mineralne o twardości 550-650 HV w skali Vickersa. Wodoszczelność plasuje się w klasie 20 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password